sobota, 13 listopada 2010

Candy - biorę udział i zapowiadam

Na razie żadnych zdjęć nie będzie, bo zamiast tworzyć siedzę przy komputerze i zaglądam na blogi.
Tyle ciekawych candy i rozdawajek można teraz znaleźć, że nie mogłam się oprzeć i postanowiłam wziąć udział w kilku z nich... Linki do wszystkich znajdują się w bocznym pasku :)

Jednocześnie zapowiadam, że od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zorganizowania candy u siebie... Niestety powstrzymuje mnie przed tym ogrom pracy na uczelni, bo w tym semestrze zdaję egzamin inżynierski i oddaję pracę (również inżynierską) i jak dobrze pójdzie od lutego-marca będę na drugim stopniu. Dlatego proszę Was o kciuki żeby 15 grudnia było już po wszystkim (to termin egzaminu).
Co będzie prezentem w moim candy - jeszcze nie wiem i zastanowię się nad tym... Jeśli macie dla mnie jakieś podpowiedzi, chętnie poczytam :)

Skoro już tutaj jestem i piszę, chciałam podziękować wszystkim, którzy mnie odwiedzają, a jeszcze bardziej tym, którzy od czasu do czasu zostawiają komentarze. Dziękuję :) Przepraszam też, że ja nieczęsto u Was bywam i komentuję, ale czas mi się kurczy i każda godzina spędzona przy komputerze okupiona jest ciągłym wyrzucaniem sobie, że czeka na mnie praca i pytania do opracowania na egzamin... Mam nadzieję, że ta gonitwa na uczelni niedługo się skończy :)

4 komentarze:

Zula pisze...

Obejrzałam Twoje prace i bardzo mi się podobają :)
Powodzenia na egzaminach!
Pozdrawiam

elwira-k pisze...

Ach, tęskni mi się za studiami, tęskni... Jak to dawno było... Powodzenia na egzaminach! Życzę też szczęścia w losowaniu :) Zapraszam częściej:)
Ciekawe rzeczy wychodzą spod twoich łapek! I Ty to wszystko tak sama projektujesz i szyjesz? Podziwiam!

elwira-k pisze...

Oj! Przepraszam za "Ty" z małej litery!

kasi3nka pisze...

Dziękuję Wam :)
Spod moich łapek owszem - wszystko, ale nie wszystko jest mojego projektu - ubrania są Burdowe, ale torebki moje :)