sobota, 25 grudnia 2010

Wesołych Świąt

Wszystkim zaglądającym tutaj - tym blogowym i tym nieblogowym osobom życzę wesołych, rodzinnych świąt obfitych w przyjemne niespodzianki, pełnych ciepła i radości. Życzę Wam również aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł spełnienie najskrytszych marzeń, mnóstwo satysfakcji z Waszych prac i tego, aby zostały one docenione :)

niedziela, 19 grudnia 2010

Torebka na wymiankę

Jakiś czas temu na forum szyjemy po godzinach umówiłam się z Atteloiv na wymiankę. Miałam zrobić dla jej córki torebkę i piórnik. Torebka jest już gotowa i obfotografowana, więc pokazuję ją tutaj. Wnętrze:
Wykończenie zamka:

Piórnik:


Torebkę szyłam z alcantary według własnego wykroju. Projekt aplikacji otrzymałam gotowy, więc nie jest mój (nie mam takiego talentu rysunkowego ;) ).

czwartek, 16 grudnia 2010

Zdany egzamin i candy/rozdawajka

Dostaliśmy dzisiaj wyniki wczorajszego egzaminu. Jestem przeszczęśliwa, bo udało mi się go zdać na 4.0. Jeśli dobrze pójdzie, mniej więcej od lutego będę mogła przed nazwiskiem dopisać sobie 3 literki - kto zgadnie, jakie?

Już od jakiegoś czasu myślałam o jakiejś rozdawajce, niestety miałam tak mało czasu, że nie miałabym nawet kiedy czegoś przygotować. Teraz już jest trochę luźniej, więc niniejszym ogłaszam "Nieświąteczną rozdawajkę". Nieświąteczna, ponieważ nagrodą w niej nie będzie nic świątecznego, a ogłoszenie wyników planuję na okres poświąteczny. Na przykład na 5. lutego - tak, żeby nie było równo z początkiem ani z końcem miesiąca.

Słówko o nagrodach... Nagroda będzie więcej niż jedna. Ta jedna będzie dla osoby wylosowanej spośród tych, które zgłoszą chęć uczestnictwa w komentarzach pod tym postem. Co do dodatkowych nagród - jeszcze się zastanawiam, czy wylosować kogoś z osób obserwujących, czy z tych, które od teraz do momentu ogłoszenia wyników mojego candy będą odwiedzały mojego bloga i zostawiały tutaj po sobie komentarze - a może jedno i drugie? Zobaczymy - jest jeszcze dużo czasu :)
Miałam napisać o nagrodach, więc napiszę - na pewno będzie to coś zrobionego przeze mnie. Może jakieś szyte pudełko, może portfelik, jakaś poducha albo inny twór patchworkowy - jeszcze nad tym myślę, jednak obiecuję zrobić zdjęcia, jak tylko coś konkretnego przygotuję i je tutaj podlinkować. Na razie mam pewną koncepcję, ale jeszcze teraz jej nie zdradzę :)

Banerek już wklejony - jak coś przygotuję, będę sukcesywnie doklejać :)

Dodane: Zapowiedź części prezentów tutaj: http://szyciowo.blogspot.com/2011/01/szyte-pudeko-2i-pierwsze-portfeliki.html


Zasady
1. Komentarz pod tym postem
2. Info u siebie na blogu  - najlepiej w bocznym pasku, choć nie koniecznie. Po wylosowaniu osoby (w przypadku losowania osób z komentarzy do tego posta) zamierzam sprawdzić czy u niej na blogu jest informacja, a jeśli nie będzie - wylosuję kogoś innego.
3. Osoby bez bloga mogą brać udział, ale proszę o podanie maila. Zastanowię się też, czy w przypadku takich osób nagroda będzie taka sama (w końcu blogowicze mają zostawiać u siebie info, a bezblogowi nie muszą). A może jeśli będzie więcej osób bezblogowych niż np. 10 czy 15 to wylosuję jakąś inną nagrodę przygotowaną specjalnie dla nich...
4. Miło mi będzie, jeśli osoby zapisujące się dodadzą mój blog do obserwowanych i będą zostawiały komentarze pod kolejnymi postami - nie jest to konieczne, ale możliwe, że i dla tych osób dodatkowo coś wylosuję, więc zachęcam do tego.
5. Jedna osoba nie może wygrać więcej niż jednej nagrody - niesprawiedliwe moim zdaniem byłoby, gdyby na skutek losowania jedna osoba zgarnęła wszystkie bądź większość nagród a ktoś inny wcale.
6. Zapisywać można się do 5 lutego do wieczora - powiedzmy, że do 21:30. Zapisy zakończę ja - swoim komentarzem (późniejszych już nie będę brała pod uwagę) i zaraz potem rozpocznę przygotowania do losowania, więc jeśli z jakichś powodów nie uda mi się o tej godzinie napisać komentarza i zrobię to później, wtedy późniejsze komentarze zapisujących się zostaną zaliczone :)

Zapraszam :)