niedziela, 6 lutego 2011

WYNIKI

Wyniki... hmm... miały być wczoraj... i bardzo Was przepraszam jeszcze raz, ale naprawdę nie dałam rady zrobić tego losowania wczoraj. Nawet sama nie zamieściłam informacji, że nie dam rady tylko zleciłam to mężczyźnie (który napisał do Was bardzo oficjalną notkę - zmieniłam ją jak tylko wróciłam do domu).

Wszystkim Wam bardzo dziękuję za udział (co ogromnie mnie ucieszyło), naprawdę nie spodziewałam się na koniec znaleźć tutaj aż tyle komentarzy. Najchętniej obdarowałabym Was wszystkie, ale wtedy chyba przez rok robiłabym tylko prezenty dla Was ;)
Do części z Was już zajrzałam (mam na myśli osoby, których blogów jeszcze nie znałam do tej pory), a do (sporej - co przyznaję ze wstydem) reszty zajrzę w ciągu najbliższego tygodnia - jadę na ferie do domu i nie będę miała maszyny, więc będzie więcej czasu na buszowanie po internecie :)

Moim "sierotkiem" został mój mężczyzna, który niestety nie lubi jak się go fotografuje i filmuje, więc na filmiku widoczna jest tylko jego ręka ;)

Postanowiłam, że tym razem nie podliczę komentarzy, ponieważ nie mam na to czasu: za to postanowiłam wylosować dwie osoby z komentarzy pod rozdawajką i jedną wśród obserwatorów.
Dla wylosowanego obserwatora będzie portfelik, natomiast pierwsza wylosowana z obserwatorów osoba będzie mogła wybrać co dostanie - czy będzie to mały patchwork, czy portfelik - druga otrzyma to, czego pierwsza nie wybierze.

Losowanie odbyło się przy pomocy kamery (aparat się rozładował, dlatego też proszę osoby wylosowane o cierpliwość do jutra - wtedy wkleję zdjęcia Waszych wygranych).

Żeby nie przedłużać - bo już i tak za długo trzymałam Was w niepewności...

Najpierw losowanie z komentarzy pod postem:A teraz z obserwatorów:
Nieświąteczną rozdawajkę u kasi3nki wygrała AgnieszkaMD, drugie miejsce - Anima iss-ola.

Wylosowanym osberwatorem jest Karmeleiro - 50 obserwator ;) a do wczoraj zastanawiałam się jeszcze jak wyłonić obserwatora - czy wziąć okrągłego czy losować... hmm... widocznie tak miało być :)

Wylosowanym gratuluję i proszę o kontakt mailowy - czekam tydzień od opublikowania nagród (czyli od jutra), natomiast wszystkich, którzy brali udział zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej zabawie, którą planuję ogłosić już niebawem :)

10 komentarzy:

Naina pisze...

Uh, gratuluję Dziewczyną.
I dziękuje za te wielkie emocje....

Magiczna Fabryka pisze...

Gratulujemy zwyciężczyniom i dziękujemy za udział w zabawie! Losowanie nas powaliło :) Megaprofesjonalne!

Anima iss-ola pisze...

och, fantastycznie
serdecznie dziękuję " maszynie losującej" :)
u mnie już tradycja, że szczęście zawdzięczam mężczyznom ( w ostatnim wygranym candy tez pomógł Pan )

Tuome pisze...

gratulacje wygranym :)

Ela pisze...

Dziękuje za zabawę i gratuluję zwycieżczyniom :)
Losowanie -pełen profesjonalizm :)

AgnieszkaMD pisze...

Taka miła niespodzianka z rana :).

Dziękuję bardzo za zabawę i szczęśliwej ręce Twojego mężczyzny :).

Zaraz napiszę e-maila :).

Karmeleiro pisze...

o jaka miła niespodzianka!! dziękuję i gratuluję również pozostałym :)))

greeneddie pisze...

Dziękuję za zabawę i gratuluję wygranych :)

IQ7 pisze...

Gratulacje dla wygranych i dziękuję za zabawę... pozdrawiam!

tkaitka pisze...

Gratuluję wygranym!
A Tobie dziękuję za zabawę.