czwartek, 7 kwietnia 2011

Zdjęcia torebkek dużych (mieszczące format A4) - jarmark c.d.

Ta torebka to moja duma - jest uszyta z alcantary i ma wszytą dużą kieszonkę przez środek i pierwszy raz jestem z takiej kieszonki naprawdę zadowolona - wcześniej robiłam podobną w jednej torebce i nie do końca wiedziałam wtedy jak ją wszywać, więc pod względem techniki wszywania ta jest bardziej dopracowana.

Widok torebki z przodu - górne "odszycie" (w sumie nie wiem jak to inaczej nazwać) w kształcie serca z naszytą listkowo-kwiatową aplikacją.
Zapomniałam dodać przed opublikowaniem, więc jeszcze edytuję: torebka ma trzy kieszenie na zewnątrz: dwie po bokach i jedną z tyłu (wszystkie zapinane na zamek) oraz trzy w środku: jedną małą i jedną dużą zapinane na zamek i jedną przedzieloną na pół na telefon i np. klucze.

Widok kieszonki w środku:

No i jeszcze się pochwalę pomysłem mojego mężczyzny. Podpowiedział mi, że mogę zrobić coś takiego z ufilcowanej na mokro kulki, żeby łatwiej było otwierać zamek. Kulka jest przypinana na karabińczyk.

Ostatnia torebka - jest ona uszyta z tego samego wykroju, co dwie w poprzednim poście (lniana i z alcantary), ale oczywiście tak powiększonego, żeby zmieścił się w niej format A4.
Tkanina - gruba bawełna z lycrą; w środku bawełniana podszewka; zapięcie magnetyczne.

1 komentarz:

Karmeleiro pisze...

robisz niesamowicie dopieszczone cuda!! świetne torebki z cudnymi poszewkami!