wtorek, 3 maja 2011

Losowanie "podwójnych cukierasów"

Na początku chciałam Wam wszystkim przeogromnie podziękować za udział. Cieszę się tym bardziej, że liczba obserwatorów na blogu szyciowym przekroczyła magiczną liczbę 100, a na biżuteryjnym - wzrosła znacząco. Oczywiście to wszystko dzięki Wam!

Przepraszam też za opóźnienie, jednak trochę chorowałam (jeszcze dzisiaj jak coś mówię to skrzeczę tak, że własnego głosu nie poznaję). Postanowiłam to wynagrodzić losując na każdym z blogów po dwóch zwycięzców zamiast jednego. Na biżuteryjnym będziemy uzgadniać co będzie nagrodą, natomiast na szyciowym (czyli tutaj) pierwsza wylosowana osoba otrzyma torebeczkę, natomiast druga - drobny upominek jakim jest łapka do garnków.

No to już dłużej nie zwlekam i pokażę Wam, komu pan Random przyniósł dzisiaj szczęście (wybaczcie, że tylko Random, ale niestety nie mam siły na normalne losowanie). Komisyjnie wraz z moim mężczyzną policzyliśmy komentarze, więc mam nadzieję, że nie będzie żadnych pomyłek :)

Torebka poleci do właściciela komentarze numer...czyli do:

Łapka poleci do...

czyli:


Dziękuję wszytkim za udział. Za jakiś czas pojawi się kolejna zabawa i być może kolejna okazja na zgarnięcie jakiejś torebki lub mojego innego wytworu.

Zwyciężczyniom gratuluję i proszę o kontakt mailowy.PS: Do końca tygodnia spodziewajcie się mojej wizyty na swoich blogach. Niestety do tej pory nie miałam czasu wszystkich odwiedzić - z powodu chronicznego braku czasu mało ze mnie pożytku w tym blogowym światku...

9 komentarzy:

agus2003 pisze...

Gratulacje zwycięzcom!!!

tkaitka pisze...

Gratulacje! Gratulacje...

darias pisze...

Ojjj jaka szkoda :(
Gratuluję zwyciężczyniom i dziękuję za zabawę.

barbaratoja pisze...

Wylosowanym gratuluję a Tobie zdrówka życzę;-)

justysias7000 pisze...

Jaka miła niespodzianka:):):)

Mysia pisze...

Gratuluje szczęściarom i bardzo dziękuje za zabawę ;o)

Orsynia pisze...

Dziękuję za zabawę, gratuluje zwyciężczyniom.

Majka pisze...

Gratuluję :)

Ruda Wiewióra pisze...

szkoda, że nie wygrałam :(
Gratuluję wszystkim :) może następnym razem i mi sie uda ^^