środa, 23 maja 2012

Podobne torebki już pokazywałam, ale nigdy jeszcze w tym kolorze... Teraz przyszła na to odpowiednia pora.

Torba z sercem z alcantary w dość intensywnym odcieniu niebieskiego połączonym z jasnym błękitem. Kieszenie wykończone najwyższej jakości tkaniną bawełnianą w malutkie kropeczki, a w środku optymistyczna, kolorowa podszewka.

Ta torebka dostępna jest w moim sklepie w serwisie Artillo.pl (klik!).

sobota, 19 maja 2012

Nowy wygląd bloga

Zarwałam noc, ale przynajmniej udało mi się doprowadzić blog do zadowalającego stanu. Już dawno miałam się tym zająć, ale wiadomo - doba jest co najmniej o połowę za krótka ;)

Tym razem przeważają kolory wiosenne i tak już na 90% zostanie (muszę zostawić sobie jakieś pole manewru w postaci tych 10%, gdyby jednak ten widok mi się za jakiś czas znudził).

Uchylę rąbka tajemnicy i powiem coś więcej... Niedługo (czyli jak skończę go robić) dostępny będzie katalog wszystkich uszytych przeze mnie rzeczy oraz sklep. Na początku w sklepie będzie można składać zamówienia tylko mailowo, ale wszystko jest na dobrej drodze do zwykłego sklepu.

A jak Wam podoba się nowy wygląd?

czwartek, 17 maja 2012

Mini-torebki z retro aplikacją

Szyte już dawno, ale nie doczekały się jeszcze swojego miejsca na blogu, dlatego pokażę teraz jedną z nich. Kolejne (w innych kolorach) wrzucę, gdy uda mi się znaleźć trochę czasu na obrobienie fotek ;)

A mowa o...

Panie i Panowie, pozwólcie, że przedstawię...
...małe, podręczne, kobiece torebeczki z klapką i aplikacją retro: kobieta z parasolką. Mają długi pasek, który można regulować. Zapinane są na zapięcie magnetyczne, a wysoka jakość klamerek (regulator i kółka przy pasku) i wykończeń sprawia, że wyglądają wyjątkowo estetycznie i elegancko.
Wymiary torebki:
wielkość aplikacji: ok. 9cm (wysokość); ok. 9,5cm (szerokość);
szerokość dołu: ok. 23,5cm;
szerokość góry: ok. 18cm;
wysokość bez uszu: ok. 18cm;
długość klapki (od miejsca wszycia): ok. 14,5cm;
grubość: ok. 3cm;
długość ucha mierzona od miejsca wszycia (zakres regulacji): ok. 93 - 160cm.

Ta torebka dostępna jest w moim sklepie w serwisie Artillo.pl (klik!).
Myślę, że w przyszłości pojawią się też inne rozmiary i wersje aplikacji torebek w tym fasonie :)